iBTL - Sekce integrovaných podlinkových agentur při AKA

Hlavní navigace

Novinky

Aktivace na PIAF

anotace

Sedmý ročník mezinárodního festivalu PIAF se letos věnuje i aktivaci. Hned 26.4. se představí globální agentura Activate z Londýna, která se využívá content marketing v aktivaci sponzorských projektů. Geometry Global vede ve stejný den workshop o současných možnostech aktivačních kampaní. Konference PIAF představí na 30 řečníků z 10 zemí. První den se zaměřuje na sportovní marketing a komunikaci. Druhý den na inovace a trendy. Věnovat se bude mimo jiné budoucnosti a limitům sociálních  sítí, nové situaci luxusních značek po ekonomické krizi nebo restartu značky v těžkém období pro bankovní branži. Těšit se můžete i na bezplatné promítání Shots in the Dark nebo party v legendárním Avion klubu. Festival se v pražském Veletržním paláci koná už 26. a 27.4.! Více o programu na www.piafawards.com

18.04.2016

Ředitelem soutěže Český Direkt & Promo se stal Ondřej Gottwald z agentury Garp Integrated

anotace

Přihlášky do letošního ročníku soutěže ČD&P můžete posílat do 1. dubna 2016. Pozorně si ale prostudujte kategorie – rok 2016 totiž přináší řadu novinek. Poprvé dohromady splyne v jedné kategorii Přímá B2B a B2C komunikace. Nově je zavedena kategorie Destinační marketing, která je určena pro kampaně na podporu cestovního ruchu a regionů obecně. Poprvé bude také možné přihlásit práce do pěti digitálních kategorií. Detailní popis těchto kategorií najdete na webu soutěže.

celý článek

25.02.2016

AGENTURY SEKCE AKTIVAČNÍCH AGENTUR AKA ZABODOVALY V MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽI IMC AWARDS

anotace

Dvě agentury, které jsou součástí sekce Aktivačních agentur AKA, uspěly v mezinárodní soutěži IMC European Awards. Stříbro putovalo do agentury Wellen za kampaň pro klienta Vodafone „Karta pro školáka“ a bronz získala Agentura Momentum Czech Republic za kampaň „Jak loutky rozhýbaly spoření v České republice“ pro klienta ING banka. 

celý článek

23.11.2015

Velký úspěch agentury Momentum v letošní Effie

anotace

Aktivační agentura Momentum byla nejoceňovanější agenturou na letošním ročníku Effie, kdy získala celkem 3 bronzové medaile. Oceněnými projekty byly: „Ferrero – Staň se tváří Kinder čokolády“, „ING Bank – Jde to i lidsky“ a „ŠkoFIN – To dá rozum, že auto jedině od ŠkoFINu“.

celý článek

09.11.2015
všechny novinky
Webové stránky vytvořil WebMotion
Redakční systém WebContent CMS | SEO a internetový marketing